Samsun-Ordu Karayolu üzeri 22.km Çınarlık Mevkii Havaalanı kavşağı 2.km Çarşamba / Samsun
tel: +90 (362) 266 66 96

fax: +90 (362) 266 66 41

polfisan@polfisan.com.tr
Nasıl Yapıyoruz?

Polfisan / Nasıl Yapıyoruz?

Ürün Tasarımı ve Modelleme

İlk olarak çocukluğumuza döneriz. Çocukken nelerden hoşlandığımızı, neleri düşlediğimizi hatırlarız. Önce kağıt kalem ile, ardından teknik birikimimizle, tüm hayal gücümüzü masaya yatırır ve çocukların sihirli dünyasına onlarla birlikte adım atarız.

Üretim

Oyun parkını oluşturan tüm elemanların proje tasarımlarına ve modellemelere uygun olarak üretilmelerini sağlarız. Bütünü oluşturan her bir parçanın ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden, her elemana gerekli özveriyi maksimum oranda gösteririz.

Kalite Kontrol

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti firmamızın kurumsal hedefidir. Bu sebeple üretimi yapılan tüm ürünler kalite kontrolünden geçirilir. Ardından mukavemet testlerini uygulayarak üretim zincirinin son halkasını tamamlamış oluruz.

Ambalajlama ve Sevkiyat

Üretimi tamamlanan plastik, demir, kauçuk vb her bir parça çok katlı ambalajlama işlemlerinden geçirilir. Amacımız montaj yapılacak alana tozlu ve kirli ürün teslim etmemek ve sevkiyat esnasında oluşabilecek her türlü ürün hasarını ortadan kaldırmaktır.

Montaj ve Kurulum

Ambalajlanıp sevkedilmelerinin ardından sıra ürünlerin kurulmasına gelir. Projeye ve teknik çizime uygun olarak kurulan her ürün, daha sonrasında montaj kontrolünden geçirilir.

Oyun Zamanı!

Kurulumu tamanlanan ürünler için artık tek eksik vardır; Çocuklar !