asdasd

Biz,

1997 senesinde butik ve mütevazi bir atölye ile serüvenine başlayan Polfisan ailesi olarak, geçen 24 senenin ardından günümüzde sektörün öncü firmalarından biri konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Hayalperestiz.

Hayaller kuruyor, bu hayalleri tasarlayıp hayata geçiriyor, her gün binlerce çocuğun hayallerine ortak oluyoruz. Kendimizi çocukların yerine koyuyoruz. Onları izliyor, onların hayallerini düşlüyor, onların oyunlarına ortak oluyoruz. Onların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için dikkatle ve incelikle çalışıyoruz.

İşimizi ciddiye alıyoruz.

Ürünlerinin kullanıcısı çocuklar olan bir firma olarak yaptığımız işin çocuk oyuncağı olmadığının bilincindeyiz. Güvenlik unsurlarını ilk planda tutuyoruz. Her çocuğun kendi çocuğumuz olduğunu farzediyoruz.

Dürüstlük ve üstün iş ahlakını vazgeçilmezimiz kabul ediyoruz.

İş arkadaşlarımıza, toplumumuza, müşterimize, tedarikçimize değer veriyor ve bu değerler üzerinden ilişkiler inşa ediyoruz. İnsanları yanıltmıyor, sözlerimizi yerine getiriyoruz. Ürünümüzü kaliteli üretiyor, sevkiyatımızı zamanında gönderiyor, işimizi doğru yapıyoruz. Bencilliği ve açgözlülüğü reddediyoruz.

Müşterimizin velinimetimiz olduğunu biliyoruz.

Satışın bir son değil başlangıç olduğuna inanıyoruz. Tüm hizmetimizi uzun vadeli ilişkiler kurmak temelinde şekillendiriyoruz. Sattığımız ürünün arkasında duruyor, satış sonrası destek konusunda en ufak tereddüt yaşatmıyoruz. Güvenilirliği prensibimiz addediyoruz.

Yenileniyoruz, gençleşiyoruz.

Sürekli yenilik peşinde koşmaktan yorulmayan hızlı ve genç bir ekibiz. Koşmaktan yorulmuyor, dünyayı takip etmekten vazgeçmiyoruz. Katma değerler üretiyor, marka değerler yaratıyoruz.

Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Sosyal anlamda kalkınmaya katkıda bulunabilecek çalışmaları elimizden geldiğince destekliyoruz. Sporun yanındayız. Gençlerin arkasındayız. Çocukların kalbindeyiz.